Хрусткий та здоровий снек
для вас та вашіх близьких.
Смачна та екологічно чиста морква є ідеальним доповнення до ланчу- як здорового перекусу в офісі або на пікніку.
Дивіться відео про моркішку!
Що являє собою моркішка?
Даний продукт є унікальним для України і Європи. Виробництво подібних корисних снеків налагоджено тільки в США, де щорічно продається близько 170 млн тонн очішенной і пакетованій моркви. Очищена морква вперше з'явилася в супермаркетах США в 1989 році і відразу завоювала популярність як серед дітей і студентів, так і серед дорослого населення.
Це спеціальний сорт,який не має гіркої серцевини і по смаку солодший за звичайний сорт кормової моркви
1
2
3
Процес виготовлення моркви
Кожного літа ми зникаємо з полиць,щоб виростити новий врожай в одному з самих чистих регіонів України-в Полтавській області.
Посів
Збір та доставлення моркви до заводу
З землі морква попадає на завод,де проходіть багато єтапів очищення водою, далі її нарізають, шліфують на спеціальних машинах
Фасування
У кожного розміру моркви-своя упаковка. У момент фасування машина також перевіряє,щоб нічого зайвого не потрапило до пакету
Поставка до магазинів
4
Морква перевозиться в спеціальних машинах-холодильника, і при прийомі товару перевіряється дата виготовлення і температура моркви
Наше обладнання
За основу вирощування, зберігання і виробництва взяті технології, відпрацьовані протягом 10 років в США і Канаді. Завод з виробництва корисних снеків з моркви розташований в Полтавській області.


Оскільки продукція унікальна, для неї не існує готових ліній з очищення та упаковці. Над створенням виробництва працювали фахівці з різних країн Європи - лінію для пакетування збирали італійці, мийку - німці, упаковку - голландці.

НАША ПРОДУКЦІЯ
Моркішка
Вага 85 г., термін зберігання не більше 21 діб при температурі від 0 до +4 ° С. Відкалібрована, порізана, очищена морква, готова до вживання.
Народжена бути соком
вага 500 г., термін зберігання не більше 40 діб при температурі від 0 С до + 4 ° С. Вимита і відкалібрована морква, відрізняється унікальним смаком, рекомендується для приготування соків і фрешу. Вона вирощена, щоб стати вашим улюбленим соком!
Морковка
Вага 420 г., термін зберігання не більше 21 діб при температурі від 0 С до +4 ° С.Откаліброванная, порізана, очищена морква, готова до вживання. Вперше запропоновано економна упаковка, для використання при приготуванні страв та як легка закуска для великої компанії.
Народжена бути соком. Premium
Вага 1 кг., Термін зберігання не більше 40 діб при температурі від 0 до +4 ° С. Вимита і відкалібрована морква, відрізняється унікальним смаком, рекомендується для приготування соків і фрешу, а також для використання при приготуванні страв. Незабутній смак будь-якої страви - це наша морква!
Мини-Морковка
Вага 250 г., термін зберігання не більше 40 діб при температурі від 0 до +4 ° С. Вимита і відкалібрована морква, готова до вживання, рекомендується також при приготуванні страв. Легкий і корисний перекус, до якого просто не можна бути байдужим.
Гелики
Вага 500 г., термін зберігання не більше 21 діб при температурі від 0 до +4 ° С. Вимита і відкалібрована морква, готова до вживання, рекомендується також при приготуванні фрешу. Яскравий дизайн упаковки продукту, а також соковита і смачна морквина забезпечать відмінний настрій для великої веселої компанії.
36008, Україна, м. Полтава, вул. Комарова, 7
snack@uventa.co.ua

Телефон
Місце знаходження
E-mail
Контакти
+ 38 044 300 24 75
+ 38 050 547 05 05
+ 38 097 547 05 05
Made on
Tilda